WSCHODNIE OBRZEŻA ROSJI, WSCHODNIA SYBERIA

720.00

Z: Malownicza Rosja, Dodatek do czasopisma Nowy z 1895 r. nr 1-6 styczeń- kwiecień

Восточныя Окраины России, Восточная Сибирь, Живописная Россия; beзплaтнoe eжeмecячнoе прилoжeнe к журналу Новь на 1895 годъ nо 1-6. нoябpъ пo aрилъ

38 cm, opr. pł. tł. b. s. 364, liczne il.

Stan: przetarcia oprawy, ubytki grzbietu