KOMPOTIERKA Na MIÓD W FORMIE PSZCZOŁY, Polska, Warszawa, Fraget, XIX/XX w.

2,400.00

Plater na mosiądzu, szkło różowe; dł. 17,5 cm

Puncowanie: skrzyżowane młotki / Fraget N Plaque / 2953 / 16