9,600.00 zł
Olej, płótno dublowane; 76,5 x 62,5 cm
Na odwrocie transfer napisu: Ksawery / Lewiński / Kasztelan
Franciszek Ksawery Lewiński (ok. 1790-1863?) prawnik, senator, kasztelan powstania listopadowego.