PATERA DEKOROWANA W KWIATY, Saksonia, Miśnia, pocz. XX w.

1,920.00

Porcelana, relief, kobalt podszkliwny, farby naszkliwne, śr. 27,5 cm

Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze; 44; wyciskiem: 79; ZOO5; złotą farbą: 40; czerwoną: 101099/ 89