PAŁASZ, Niemcy, Solingen, Eickhorn, pocz XX w.

1,500.00

Stal, mosiądz, bakelit, dł. cłk. w pochwie 95 cm, bez pochwy 93 cm, głowni 78 cm

Puncowanie: Eickhorn / Solingen

Na kabłąku smok w kartuszu