7,200.00 zł
MOŻE TAK BYŁO KIEDYŚ
Olej, płótno; 70 x 92 cm
Sygnowany p.d.: David Pataraia
David PATARAIA
ur. 1971, Lanczchuti-Kwemo Czibati
Urodził się w Gruzji, jednakże w Polsce mieszka już od ponad 20 lat. Tu stworzył swój świat, dom i rodzinę. Maluje od czwartego roku życia – studia malarskie rozpoczął w Tibilisi, a następnie przeniósł się do Polski gdzie swoją nauke kontynuował na ASP w Warszawie, Poznaniu i Krakowie.
Brał udział w ponad trzydziestu wystawach zarówno autorskich jak i grupowych.
To niezwykły malarz o specyficznej optymistycznej wrażliwości. Jego prace przywołują na twarzach uśmiech, zadowolenie czy nawet szczęście.
Charakterystyczną cechą jego prac jest radość życia, którą widać na każdym obrazie. Jego dzieła są tworzone różnymi technikami, mimo iż pędzel jest jego głównym narzędziem. David lubi używać różnych materiałów, uzupełnień i formatów. Często sięga po metal i plastik, dzięki którym obrazyprzechodza w trzeci wymiar.