058. Władysław SKOCZYLAS

3,200.00

AUTOPORTRET, 1913

Drzeworyt, papier; 18 x 12,8 cm (kompozycja)

Sygnowany ołówkiem p.d.: W. Skoczylas

Sitkowska III.6

Cena wywoławcza 1100

Estymacja 1500 – 1800

Aukcja 218; 17.12.2022