3,200.00 zł
AUTOPORTRET, 1913
Drzeworyt, papier; 18 x 12,8 cm (kompozycja)
Sygnowany ołówkiem p.d.: W. Skoczylas
Sitkowska III.6
Cena wywoławcza 1100
Estymacja 1500 – 1800
Aukcja 218; 17.12.2022