PAPIEROŚNICA, Rosja, Odessa, po 1908

2,400.00

Srebro, próba 84, wewnątrz złocona, niebieski kamień,; waga 290,8 g; 11,5 x 7,5 cm

Puncowanie: MФ; χ, głowa w kokoszniku, 84

Dekoracja typu samorodek