239. ODZNAKA, WOJSKOWA SZKOŁA INŻYNIERII, KLASA SAPERSKA, wz. 1928

4,200.00

Brąz, srebrzony, emalia, 47 x 37 mm, dwuczęściowa, mocowana na nity, słupek, firmowa nakrętka sygnowana: W. Gontarczyk / Warszawa / ul. Miodowa No 19

Cena wywoławcza 2500

Estymacja 5000 – 6000

Aukcja 217, 19.11.2022