126. Maja BEREZOWSKA

2,500.00

KAWALER I KURTYZANY

Akwarela, tusz, piórko, , 31x21cm (w świetle passe partout)

Sygnowany p.d.: majaberezowska

Cena wywoławcza 2500

Estymacja 3500 – 4000

Aukcja 216, 15.10.2022