2,500.00 zł
KAWALER I KURTYZANY
Akwarela, tusz, piórko, , 31x21cm (w świetle passe partout)
Sygnowany p.d.: majaberezowska
Cena wywoławcza 2500
Estymacja 3500 – 4000
Aukcja 216, 15.10.2022