ODZNAKA 10 LAT STOWARZYSZENIA URZĘDNIKÓW SKARBOWYCH OKRĘGU ŁÓDZKIEGO, 1929

480.00

Brąz, srebrzony, złocony, emalia; 28 x 23 mm; słupek, firmowa nakrętka sygnowana: T. Tambelini / Łódź, Andrzeja 6