232. ODZNAKA ADWOKACKA, Rosja, Petersburg, pocz. XX w.

1,050.00

Srebro, próba 84, waga 7 g, 25 x 22 mm, słupek, nakrętka srebrna

Puncowanie na rewersie i nakrętce: Ф.Г.; 84

Cena wywoławcza 1050

Estymacja 1500- 3000

Aukcja 216; 15.10.2022