395. ŁYŻKA DO CUKRU, Polska, Warszawa, Bracia Zolberg, pocz XX w.

300.00

Mosiądz, resztki srebrzenia, dł. 15 cm

Puncowanie: Bcia A i L. Zolberg

Cena wywoławcza 300

Estymacja 400 – 450

Aukcja 216.15.10.2022