528. ZEGAR, USA, Mass. Waltham, 2 poł. XIX w.

2,500.00

obudowa drewniana w formie krzyża (19,5 x 18 cm) z mosiężnym kółkiem do zawieszenia;

tarcza emaliowana w pierścieniu z brązu; za przeszklonymi drzwiczkami;

mechanizm od zegarka kieszonkowego, sygnowany: Waltham Mass; AWC Broadway

Cena wywoławcza 2500

Estymacja 3000 – 3500