WAZKA Z POKRYWKĄ, Chiny, XIX w.

420.00

Kamionka, biała polewa, malowana kobaltem podszkliwnie, krakelura, wys. 20 cm

Sygnowany kobaltem: ideogram chiński

Stan: pęknięta