TARAS SZEWCZENKO, 2 poł. XX w.

2,160.00

Figura, biskwit; 32 x 20 x 28 cm

Sygnatura ryta nieczytelna

Napis srebrną farba: Т. Г.ч Шевченко; dedykacja po rosyjsku

Wg pomnika autorstwa Iwana Honczara z 1950 r., który stoi w Oakville w Kanadzie