364. TALERZ DEKOROWANY PLASTYCZNYMI KWIATAMI KALINY (Schneeballdekor), Saksonia, Miśnia, ok. 1840

2,600.00

Porcelana, farby naszkliwne, śr. 24 cm

Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze

Stan: ubytki płatków

Cena wywoławcza 1000

Estymacja 1200 – 1400

Aukcja 215; 17.09.2022