2,600.00 zł
Porcelana, farby naszkliwne, śr. 24 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze
Stan: ubytki płatków
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1200 – 1400
Aukcja 215; 17.09.2022