180.00 zł
Obudowa niklowana, etui skórzane, 9 x 8,5 cm
Sygnowany na tarczy: pędzący jeleń / 11 КАМНБЙ / Дорожный
Stan: niesprawny; przetarcia, rozdarcia etui