BUDZIK PODRÓŻNY JELEŃ, Związek Radziecki, poł. XX w.

180.00

Obudowa niklowana, etui skórzane, 9 x 8,5 cm

Sygnowany na tarczy: pędzący jeleń / 11 КАМНБЙ / Дорожный

Stan: niesprawny; przetarcia, rozdarcia etui