240. FLISSA, Algieria, pocz. XX w.

1,000.00

Stal, mosiądz, drewno, dł. cłk. 51 cm

Na głowni ryty ornament geometryczny, częściowo złocony, drewniana rękojeść pokryta ornamentem geometrycznym

Pochodzenie: Muzeum na Kurzej Stopce w Antoniego Kleina w Łęczycy

Widnieje na fotografii muzeum

Cena wywoławcza 1000

Estymacja 1200 – 1400

Aukcja 215, 17.09.2022