SZEŚĆ ŁYŻECZEK, Niemcy, Huebach, Fritz Reu, XX w.

600.00

Srebro, próba 800, waga 64,6 g, dł. 11,2 cm

Puncowanie: 800REU; K, głowa w chuście, 3