355. POPIERSIE DZIEWCZYNKI, XIX/XX w.

450.00

Alabaster, wys. 10,5 cm, podstawa szary marmur , wys. cłk. 12 cm

Sygnowany: Uitscö. E. RTM

Cena wywoławcza 350

Estymacja 500 – 600

Aukcja 214, 30.07.2022