ZEGAR KOMINKOWY Z MAŁYM TRĘBACZEM, Francja, Paryż, Du Mouilin Neuf, k. XIX w.

2,040.00

Obudowa: stop metali złocony dwubarwnie; 37,5 x 31 x 10 cm; tarcza emaliowana; mechanizm o naciągu sprężynowym, regulatorze wahadłowym, bicie godzin i półgodzin

Na mechanizmie wybite: DU MOULIN NEUP PARIS; 2926