ETAŻERA NA OWOCE, 2 poł. XX w.

1,800.00

Majolika, farby podszkliwne, złocenia, wys. 30, śr. 34,5 cm

Sygnowana wyciskiem 2771, podszkliwnie: znak nieczytelny

Stan zachowania: pęknięcie na podstawie, odprysk na górnej krawędzi