3,000.00 zł
UŁAN NA ŚNIEGU, 1890
Akwarela, papier; 29 x 23 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: W.Tracewski / 1 X 90
Przedstawiony jest żołnierz z 3 Pułku Ułanów Królestwa Kongresowego z czasów Powstania Listopadowego
Wacław TRACEWSKI
1865 – 1904 Warszawa
Malarz warszawski, ilustrator czasopisma „Kolce.