Wacław TRACEWSKI

3,000.00

UŁAN NA ŚNIEGU, 1890

Akwarela, papier; 29 x 23 cm (w świetle p-p)

Sygnowany l.d.: W.Tracewski / 1 X 90

Przedstawiony jest żołnierz z 3 Pułku Ułanów Królestwa Kongresowego z czasów Powstania Listopadowego

Wacław TRACEWSKI

1865 – 1904 Warszawa

Malarz warszawski, ilustrator czasopisma „Kolce.