133A. Pablo PICASSO

600.00

TANIEC FAUNÓW

Litografia, papier; 45 c 33 cm (w świetle p-p)

Sygnowany z kamienia l.g.: Picasso / 17 II 59

Cena wywoławcza 600

Estymacja 1000 – 1200