600.00 zł
TANIEC FAUNÓW
Litografia, papier; 45 c 33 cm (w świetle p-p)
Sygnowany z kamienia l.g.: Picasso / 17 II 59
Cena wywoławcza 600
Estymacja 1000 – 1200
Archiwum