002. PYTANIE O DROGĘ, poł. XX w.

400.00

Olej, sklejka; 19,5 x 28,5 cm

Na odwrocie nalepka: Hezemans v. Lieshout / Demer 32 Eindhouven / Spiegels Schilderijen / Electr. Lijstenfabriek

Cena wywoławcza 400

Estymacja 1000 – 1500

Aukcja 214, 30.07.2022