9,600.00 zł
Srebro, próba 800, złocenie, miedź (nóżki), emalia malarska, wiklina (izolacja uchwytu); waga 315 g, wys. 12,5 cm
Stan: drobne ubytki, spękania emalii
Puncowanie: głowa psa w sześciokącie z cyfrą 3 i literą A