PODSTAWKA, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Gbr. Deyhle, 1 poł. XX w.

240.00

Srebro, próba , waga 20,66 g, śr. 8,2 cm

Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, lew