PUZDERKO W FORMIE JAJKA, Rosja, Moskwa, I.F. Sapogow, 1899-1908

1,800.00

Srebro, próba 84, wewnątrz złocone, waga 46,5 g, 6 cm

Puncowanie: ИФC, 84, głowa w kokoszniku, ИЛ