8,400.00 zł
PORTRET MĘŻCZYZNY WE FRAKU I PELISACH, 1936
Olej, płótno; 67 x 57 cm
Sygnowany p.d.: Anatol Żukow 1936
Anatol ŻUKOW
1888 – ?
Portrecista warszawski. W 1923 ukończył stołeczną ASP. Autor m.in. portretu rektora Uniwersytetu Warszawskiego Józefa Thugutta z 1935 r.