Anatol ŻUKOW

8,400.00

PORTRET MĘŻCZYZNY WE FRAKU I PELISACH, 1936

Olej, płótno; 67 x 57 cm

Sygnowany p.d.: Anatol Żukow 1936

Anatol ŻUKOW

1888 – ?

Portrecista warszawski. W 1923 ukończył stołeczną ASP. Autor m.in. portretu rektora Uniwersytetu Warszawskiego Józefa Thugutta z 1935 r.