164. NOKTURN, 2. poł. XIX w.

800.00

Olej, tektura; 24 x 34 cm

Sygnowany l.d.: Der(…)

Cena wywoławcza 800

Estymacja 1000 – 1200

Aukcja 212, 14.05.2022