Lech Eustachy KARŁOWSKI

1,255.79

KOBIETA PRZY STOLIKU, 1965

Tusz, akwarela, gwasz, papier; 67 x 40,5 cm

Sygnowany wzdłuż l. krawędzi: E. L. Karłowski 65

Oprawiony

Lech Eustachy KARŁOWSKI

1927 Nieszawa – 1975 Gdynia

Rysownik i grafik. Wieloletni ilustrator i redaktor techniczny Morza, Głosu wybrzeża i innych wydawnictw.