1,255.79 zł
KOBIETA PRZY STOLIKU, 1965
Tusz, akwarela, gwasz, papier; 67 x 40,5 cm
Sygnowany wzdłuż l. krawędzi: E. L. Karłowski 65
Oprawiony
Lech Eustachy KARŁOWSKI
1927 Nieszawa – 1975 Gdynia
Rysownik i grafik. Wieloletni ilustrator i redaktor techniczny Morza, Głosu wybrzeża i innych wydawnictw.