1,884.39 zł
ZŁOTE RYBKI
Olej, płótno; 60 x 73 cm
Sygnowany l.d.: T. Podlaska
Teresa PODLASKA
ur. 1929
Malarka, absolwentka (1955 r.) krakowskiej ASP.