Teresa PODLASKA

1,884.39

ZŁOTE RYBKI

Olej, płótno; 60 x 73 cm

Sygnowany l.d.: T. Podlaska

Teresa PODLASKA

ur. 1929

 Malarka, absolwentka (1955 r.) krakowskiej ASP.