2,000.00 zł
HETMAN JAN TARNOWSKI, XIX w.
Olej, płótno dublowane; 30 x 24,5 cm
Cena wywoławcza 500
Estymacja 900 – 1000
Aukcja 211, 9.04.2022
Archiwum