133. Malarz polski

2,000.00

HETMAN JAN TARNOWSKI, XIX w.

Olej, płótno dublowane; 30 x 24,5 cm

Cena wywoławcza 500

Estymacja 900 – 1000

Aukcja 211, 9.04.2022