PRAWO POSPOLITE KRÓLESTWA POLSKIEGO

720.00

tom I

Przez Godfryda Lengnicha Po Łacinie zebrane; Przetłomaczone po Polsku Przez X. Marcina Moszczeńskiego

Stanisław Stachowicz, Kraków, 1761

14,5 cm, opr. płpł.

Stan: brak stron, są do 33 do 813 (winno być 1006), przebarwienia, papieru, zadarte rogi, podklejenia, ostatnia karta z ubytkiem; rozdarcia, przetarcia oprawy