720.00 zł
tom I
Przez Godfryda Lengnicha Po Łacinie zebrane; Przetłomaczone po Polsku Przez X. Marcina Moszczeńskiego
Stanisław Stachowicz, Kraków, 1761
14,5 cm, opr. płpł.
Stan: brak stron, są do 33 do 813 (winno być 1006), przebarwienia, papieru, zadarte rogi, podklejenia, ostatnia karta z ubytkiem; rozdarcia, przetarcia oprawy