KOMPLET SZTUĆCÓW NA 6 OSÓB fason Trianon, Polska, Warszawa, Fraget, 2 poł. XX w.

3,000.00

Plater na mosiądzu, stal (ostrza noży)

po 6 łyżek (22 cm), widelców (21,5 cm), noży (26 cm), razem 18 sztuk

puncowanie: Fraget N Plaque

Pudełko