PÓŁMISEK Z WZOREM CEBULOWYM, Saksonia, Miśnia, Teichert; XIX/XX w.

960.00

Porcelana , kobalt podszkliwny, 35 x 24 cm

Sygnowany kobaltem, druk podszkliwny: gwiazdka / Meissen; wyciskiem: 4 / Meissen