397. LASKA Z UCHWYTEM W FORMIE BARANIEJ GŁOWY, 2 poł. XX w.

1,000.00

Drewno, srebro, próba 925, mosiądz (skuwka), dł. 93 cm

Puncowanie: R 925; Gr 10

Cena wywoławcza 1000

Estymacja 1200 – 1400

Aukcja 211, 9.04.2022