MLECZNIK “PŁASKI”, Polska, Ćmielów, lata 30. XX w.

590.00

Porcelana, nadruk barwny, złocenie, wys. 13 cm

Sygnowany wyciskiem: Ć w trójkącie; czarnym stemplem naszkliwnym: 747