CZARA Z MOTYWEM WINOROŚLI, Francja, Daum, Paryż, Henri Soufllot, ok. 1900

5,900.00

Szkło bezbarwne, matowione, zielona emalia, złocenie, oprawa: srebro, próba 1

wys. 12, śr. 24 cm

Puncowanie: głowa Minerwy; słońce, HS, gwiazdka