413. CZARA Z MOTYWEM WINOROŚLI, Francja, Daum, Paryż, Henri Soufllot, ok. 1900

5,000.00

Szkło bezbarwne, matowione, zielona emalia, złocenie, oprawa: srebro, próba 1

wys. 12, śr. 24 cm

Puncowanie: głowa Minerwy; słońce, HS, gwiazdka

Cena wywoławcza 5000

Estymacja 6000 – 7000