DŻAMBIJA, Półwysep Arabski, XX w.

2,124.00

Stal, niklowanie, srebro, próba 925, filigran, kamienie jubilerskie

dł. cłk. w pochwie 26,5 cm

Puncowanie: W / 925, głowa w chuście

Drewniane, wyściełane pudełko