Paul KLEE

708.00

ZIMOWY SEN, 1938

Litografia barwna, papier; 35 x 25,7 cm

Sygnowany z kamienia p.d.: Klee

Na rewersie litografia Joana Miro: Paul Klee Sommeil d’hiver

Z: Reuve Verve, 1938 nr 3.