Pablo PICASSO

2,006.00

GŁOWA II, 1940 (ed. 1955)

Litografia barwna, papier; 36,2 x 26,3 cm

Datowany z kamienia p.g.: 11.6.40.

Z: Guerre et la Paix, Maurlot, Paris, 1955