2,006.00 zł
GŁOWA II, 1940 (ed. 1955)
Litografia barwna, papier; 36,2 x 26,3 cm
Datowany z kamienia p.g.: 11.6.40.
Z: Guerre et la Paix, Maurlot, Paris, 1955