MEDALION NA FOTOGRAFIĘ Z GOŁĘBIEM, Włochy, Rzym, 2 poł. XIX w.

4,130.00

Złoto, mikromozaika, szkło; waga bez szkła 8,5 g

Punca nieczytelna