Alfred Grein

1,770.00

WILLA PALLADIAŃSKA, PRZEKRÓJ – 1831

Tusz, piórko, akwarela, papier; 46 x 64,5 cm

Opisany P.D.: Vidi (…); gez. Grein Alfred

Stan: ubytki papieru