195A. DEWIZKA PATRIOTYCZNA, Polska, 2 poł. XIX w.

1,750.00

Brąz, emalia, dł. 9 cm

Orzeł, herby Polski, Litwy i Rusi, czterolistna koniczyna

Stan: ubytki emalii

Cena wywoławcza 1750

Estymacja 2100 – 2300

Aukcja 209, 29.01.2022