PUCHAR I KIELICH, Czechy, Moser (?), k. XIX w.

826.00

Szkło bezbarwne, wolnoformowane, lazurowane zielonym, złocone, szlifowane, dekoracja oroplastyczna; wys. 36 i 14,5 cm