DZBANEK DO KAWY, Saksonia, Miśnia, XIX / XX w.

1,180.00

Porcelana, kobalt podszkliwny, wys. 25,5 cm

Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze

Stan: ukruszony zaczep pokrywki