LAMPKA Z DAMĄ W KORONKACH, Niemcy, Rudolstadt-Volkstedt, po 1915

826.00

Porcelana, farny naszkliwne, złocenie, wys. 32 cm, elektryczna

Sygnowana kobaltem: antytetyczne litery G pod koroną

Stan: ubytki koronek, ułamany palec wskazujący prawej ręki