332. SOLNICZKA, Anglia, Birmingham, Henry Williamson, 1917

200.00

Srebro, próba 925, waga 18,4 g, wys. 8 cm

Puncowanie: H.W.Ld; kotiwca, Lew, S

Wyryte; E/15/12

Cena wywoławcza 200

Estymacja 250 – 280

Aukcja 208, 11.12.2021