200.00 zł
Srebro, próba 925, waga 18,4 g, wys. 8 cm
Puncowanie: H.W.Ld; kotiwca, Lew, S
Wyryte; E/15/12
Cena wywoławcza 200
Estymacja 250 – 280
Aukcja 208, 11.12.2021
Archiwum